Alışverişe Devam Et
TÜM TÜRKİYE VE AVRUPA ÜLKELERİNE TESLİMAT VE KURULUM HİZMETİ
KUMAŞ DEĞİŞİKLİKLERİ, ADRESE TESLİMAT DURUMU VE ÖZEL SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN ''0542 42 404 42'' NUMARAYI ARAYARAK VEYA WHATSAPP HATTINDAN İLETİŞİME GEÇİNİZ. TESLİMAT NAKLİYE ÜCRETLERİ MÜŞTERİYE AİTTİR. İLÇE VE ŞEHİR MERKEZİNE UZAK OLAN ADRES İÇİN EKSTRA ARA NAKLİYE ÜCRET FARKI ÇIKMAKTADIR. BU ÜCRETTE MÜŞTERİYE AİTTİR. ADRESİNİZİN NAKLİYE VE EKSTRA ARA NAKLİYE SORGULAMASI İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
ONLINE DESTEK HATTI 0539 989 67 52

Bizimle Tanışın

 • Bizimle Tanışın

  BİZİMLE TANIŞIN

  20 yılı aşkın süredir Mobilya sektöründe bulunduğumuz süreçte, gerek kendi atölyemiz gerekse Üst düzey firmalarda hem satış pazarlama, hem de en önemlisi olan dekorasyon sanatına ve İç mekan Tasarımına adamış kişiler olarak, içimizdeki ev dekorasyonu, mobilya tasarım ve dizayn tutkusundan doğdu… Sonunda bu sanat, İlham aldığımız Mimarların, tasarımcıların izinde kendi tasarımlarımız, olan mobilyalarımızı ‘’P U F H O M E’’ markası adı altında 13 Nisan 2020  tarihinde yeni bir markayı başlatmak için bilgi ve deneyimlerimizi birleştirmeye karar verdik. 

   

  Biz gerçek Mobilya Sanatçıları ve Zanaatkarlarını birbirine bağlayarak ortaya çıkardığımız ürünlerimizle daima Onlarla çalışmak, düşünmek, fikir vermek, dizayn etmek, tasarlamak ve işbirliği yapmak için her gün daha çok çabalıyoruz. Bu ürünler bu şekilde üretiliyor. Tabiki evlere değer katan Mobilya, Koltuk ve aksesuarları Bizim emeklerimiz ve deneyimlerimizle kavrulan ürünlerimizi seçmenizi diliyoruz.

  En önemlisi de sizler ‘’P U F H O M E’’ ile ‘’Kaliteyi evinizde Hissedin…’’

  İlham aldığımız tasarımların ve Kendi tasarımlarımızın ve tüm ürünlerimizin özenle yapıldığından, değerli olduğundan ve özellikle sürdürülebilir olduğundan emin olmanız için Tüm ürünlerimiz gerçek Atölye Mobilyası ve Koltuk İmalatçısı ‘’İnegöllü Türk Ustalar’’ tarafından,

  ‘’El İşçiliği’’ ile yapılmaktadır. İşte fark yarattığımız yer burasıdır.

  Evinizi çok farklı hale dönüştürmeyi, güzel, şık, ilham verici ve huzurlu hale getirmeyi, sizin için bulduğumuz mevcut bir tasarıma veya sizin için özel olarak yaptığımız kendi tasarımımızın bir parçasına ikinci bir yuva vermeyi çok ümit ediyoruz. Sizinle işbirliği yapmaya, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi paylaşmaya ve hayalinizi bizimle nasıl eve dönüştürebileceğinizle ilgili fikirlerinizi dinlemeye her zaman hazırız.

  Kumaşı farklı seçilmiş, ölçüsü özel yapılmış, kısacası özel üretim yapılan ve teslim edilen siparişlerin iadesi söz konusu olamaz, iade hakkı sadece mevcut görselde gözüken ve ölçüsü ve özellikleri açıklamada yazılan ürünler için geçerlidir.

 • Gizlilik Sözleşmesi

  GİZLİLİK VE GÜVENLİK

  PUFHOME;  Akın Home - Serdar Akın olarak Şahıs Firmasını temsil etmektedir.

  İNTERNET SİTESİ: hali hazırda www.pufhome.com sitesi olarak içermektedir.

  Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. 

  İNTERNET SİTESİ, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. PUFHOME bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece PUFHOME bünyesinde kullanılmaktadır.

  PUFHOME, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

  İNTERNET SİTESİ, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, PUFHOME iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

  Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

  Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

  Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde İNTERNET SİTESİ veya ona hizmet veren PUFHOME' un sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin İNTERNET SİTESİ ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

  Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir.

  Web sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir.

  Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, PUFHOME’a aittir. Web Sitemiz’in içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları tarafımıza aittir.

  Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla  sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda tarafımıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.

  PUFHOME tarafından işletilen İNTERNET SİTELERİ’nin ziyaret edenlerin (“Veri Sahibi”) gizliliğini korumak PUFHOME’in önde gelen ilkelerindendir.

  İnternet Sitesi Gizlilik Politikası (“Politika”) ile; (1) Veri Sahiplerinin kişisel verilerinin işlenmesi hakkında açıklamalar yapılmaktadır.

  1. VERİ SAHİPLERİNİN KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ

  Politika ile İNTERNET SİTESİ’ni ziyaret eden ziyaretçilerimize aşağıda yer alan konularda bilgilendirme yapılmaktadır:

  – Veri Sahiplerinin hangi kişisel verilerinin elde edildiği, kişisel verilerin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi;

  – Veri Sahiplerinin kişisel verilerinin hangi amaçlarla işlendiği;
  – Veri Sahiplerinin kişisel verilerinin kimlerle paylaşılabileceği;
  – Veri Sahiplerinin kişisel verilerinin saklanma süreleri;
  – Veri Sahiplerinin hakları;
  – Veri Sahiplerinin kişisel verilerinin güvenliğinin sağlanmasına yönelik alınan tedbirler.

  Veri Sahiplerinin Hangi Kişisel Verilerinin Elde Edildiği, Kişisel Verilerin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

  Kimliğinizi belirli ya da belirlenebilir kılan her türlü bilgi “kişisel veri”dir. PUFHOME, kişisel verilerinizin işlenmesinde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuata uygun hareket etmek için gerekli her türlü faaliyeti yürütmektedir.

  İNTERNET SİTESİ’ni ziyaret etmeniz dolayısıyla elde edilen kişisel verileriniz aşağıda sıralanmaktadır:

  – Kimlik Bilgisi
  – İletişim Bilgisi
  – Müşteri İşlem Bilgisi
  – İşlem Güvenliği Bilgisi
  – Pazarlama Bilgisi
  – Ürün/Hizmet Kullanım Bilgisi
  – Talep/Şikayet Yönetimi Bilgisi

  Veri Sahiplerinin Kişisel Verilerinin Hangi Amaçlarla İşlendiği

  İNTERNET SİTESİ’ni ziyaret etmeniz dolayısıyla elde edilen kişisel verileriniz aşağıda sıralanan amaçlarla PUFHOME tarafından KVK Kanunu’nun 5. ve 6. maddelerine uygun olarak işlenebilecektir:

  – PUFHOME tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi,
  – PUFHOME tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve icrası,
  – PUFHOME tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimlerimiz tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi,
  – PUFHOME’un ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve icrası,
  – PUFHOME’un ve PUFHOME’le iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temini.

  Veri Sahiplerinin Kişisel Verilerinin Kimlerle Paylaşılabileceği

  Elde edilen kişisel verileriniz, kişisel verilerinizin işlenme amaçları doğrultusunda, iş ortaklarımıza (dış kaynak hizmet sağlayıcıları, barındırma (hosting) hizmet sağlayıcıları, araştırma şirketleri, çağrı merkezleri gibi), hissedarlarımıza, iştiraklerimize, kanunen yetkili kamu kurumlarına ve özel kişilere KVK Kanunu’nun 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde aktarılabilecektir.

  Veri Sahiplerinin Kişisel Verilerinin Saklanma Süreleri

  Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde, PUFHOME tarafından kişisel veriler silinmekte, yok edilmekte veya anonim hale getirilmektedir.

  PUFHOME, Kanun’a uygun bir biçimde, doğması muhtemel herhangi bir uyuşmazlık kapsamında kullanılmak üzere ilgili mevzuat ile belirlenmiş olan zaman aşımı süreleri boyunca kişisel verileri muhafaza edebilecektir. Bu durumda muhafaza edilen kişisel verilere herhangi bir başka amaçla erişilmemekte ve ancak ilgili hukuki uyuşmazlıkta kullanılması gerektiği zaman erişim sağlanmaktadır.

  Kişisel verilerinizin saklanmasına ilişkin detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

  Veri Sahiplerinin Hakları

  Kanun’un 11. maddesi gereğince Veri Sahipleri, kişisel verilerine ilişkin olarak aşağıda sıralanan haklara sahiptirler:

  – Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,
  – Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
  – Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
  – Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
  – Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  – KVK Kanunu ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  – İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
  – Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme.

  PUFHOME, Kanun’a uygun olarak, idari ve teknik imkanlar dahilinde; Veri Sahiplerinin kişisel verilerini kullanmalarını mümkün kılınması için gerekli olan sistemleri yürütmektedir.

  Kişisel bilgileriniz İNTERNET SİTESİ üzerinden ilgili formlar yardımı ile güncelleyebilirsiniz. Haklarınıza ilişkin taleplerinizi PUFHOME Veri Sahibi Başvuru Formu’nda yer alan yöntemlerle PUFHOME’a iletmeniz durumunda, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, PUFHOME tarafından Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınabilir.

  Veri Sahiplerinin Kişisel Verilerinin Güvenliğinin Sağlanmasına Yönelik Alınan Tedbirler

  ORİXimizin kişisel verilerin korunmasına ve veri güvenliğinin sağlanmasına verdiği önem doğrultusunda, KVK Kanunu’nun 12. maddesine uygun olarak, ORİXimiz tarafından veri güvenliğinin sağlanması için,

  – Kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemek,
  – Kişisel verilere hukuka aykırı olarak erişilmesini önlemek,
  – Kişisel verilerin muhafazasını sağlamak,

  amacıyla uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

   
 • Hediye Çeki Kullanımı

  Pufhome Hediye Çeki Kullanımı

  * Hediye çeklerimizi belirlenen tarihler arasında ve ilgili kod üzerinden kullanmanız gerekmektedir.

  * Süresi dolan ve yanlış kod ile alışverişler geçerli sayılmayacaktır. Şuan da güncel hediye çekimiz bulunmamaktadır. Yakın zamanda sizler için hediye çeki avantajlarını sunacağız.

  BİZİ TAKİP EDİN!

 • Yurtiçi Sipariş Nasıl Verilir?

  Pufhome'a Yurtiçi Sipariş Nasıl Verilir?


  Türkiye'nin herhangi bir noktasından Pufhome web sitesi üzerinden kredi kartı ve havale seçeneklerimiz ile güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Pufhome Koltuk ve Mobilya Alışverişi Aşamaları


  1- Pufhome.com websitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünleri ayrıntıları bilgilerini inceledikten sonra sepete eklenir.

  2- Dilerseniz kredi kartı dilerseniz %5 indirim ile havale seçeneği ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  3- Sipariş sonrası ödeme kontrolleri yapılır ve siparişinize ön onay verilmektedir.

  4- Verdiğiniz sipariş içerisinde kumaş içerikli ürünler var ise ilgili kumaş kartelasını evinize kadar gönderiyoruz.

  5- Tercih edilen kumaş renkleri sonrasında siparişiniz onaylanır.

  6- Sipariş verdiğiniz ürünler Pufhome'un anlaşmalı uzman nakliye şirketi ile 25 iş günü içerisinde evinize kadar teslim edilir.

  Şimdi siparişinizi güvenilir ödeme altyapımız ile oluşturun ve mobilyalarınızın keyfini sürün.


  Daha fazla bilgi için +90 542 42 404 42 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • Yurtdışı Siparişi Nasıl Verilir?

  Pufhome'dan Yurdışı Sipariş Nasıl Verilir?


  Avrupa'nın herhangi bir noktasından Pufhome web sitesi üzerinden kredi kartı ve havale seçeneklerimiz ile güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Pufhome Koltuk ve Mobilya Alışverişi Aşamaları


  1- Pufhome.com websitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünleri ayrıntıları bilgilerini inceledikten sonra sepete eklenir.

  2- Dilerseniz kredi kartı dilerseniz %5 indirim ile havale seçeneği ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  3- Sipariş sonrası ödeme kontrolleri yapılır ve siparişinize ön onay verilmektedir.

  4- Verdiğiniz sipariş içerisinde kumaş içerikli ürünler var ise ilgili kumaş kartelasını online olarak paylaşırız.

  5- Tercih edilen kumaş renkleri sonrasında siparişiniz onaylanır.

  6- Sipariş verdiğiniz ürünler Pufhome'un anlaşmalı uzman nakliye şirketi ile 30 iş günü içerisinde olarak evinize kadar teslim edilir.

  7- Teslimat ve gümrük işlemlerini sizin için oluşturuyor ve belirlenen ücretler dahilinde ödeme işlemlerini size bildiriyoruz.


  Şimdi siparişinizi güvenilir ödeme altyapımız ile oluşturun ve mobilyalarınızın keyfini sürün.


  Daha fazla bilgi için +90 542 42 404 42 whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • Teslimat

  TESLİMAT

  Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 20 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Pufhome’un uzaklığına göre de NAKLİYE şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz NAKLİYE şirketleri Pufhome tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

  Pufhome.com online mobilya alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en fazla 20 (yirmi) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir

 • Garanti ve İade Koşulları

  GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

  Buradan satılan Tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti altındadırlar. Ürün teslimatı sırasında veya kapı önü teslimatlarında ürünlerinizi kontrol ederken, herhangi bir hasar tespit ettiğinizde bizlere oluşan hasar ile alakalı görüntüleri whatsapp veya e-mail ile bildiriniz.

  Firmamız tarafınca resimler kontrol edilerek gereken işlemler en kısa zamanda yapılır.

  Yapılan düzeltmeler ile alakalı sizlere bilgi verilmektedir. Zarar gören parçaları bizlere kargo aracılığı ile ulaştırmanız durumunda ürünün problemi giderilerek tekrardan sizlerin kullanımına hazır hale getirilir. Bu işlemler sizlere herhangi bir maddi kayıt yaşatmamaktadır.

  Sistemimiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde aldığınız ürünlerin hatalı veya farklı bir ürün ile karşılaştığınızda iade hakkınızı kullanarak ürünleri ücret ödemeden iade edebilir ödediğiniz ücret tarafınıza iade edilir.

  Sipariş sonrasında ürünlerde oluşan hata müşteri tarafından oluşmuş ise yada 7 gün içerisinde ürünler kullanılmış ise ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz. Ürünlerin iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esas alınır.

  Bu durumlar dışında, keyfi veya farklı bir neden belirterek ürün iade durumu sadece stoklu olan hazır ürünlerde olabilmektedir. Özel sipariş ürünleri, kumaş değişikliği, özel ölçü yapılan ürünler ve bunlar gibi koltuk standartının dışında yapılmış Özel ürünlerde iade etme hakkı yoktur. Hazır da bulunan standart ürün alımlarındaki iade durumu müşteriye gönderilen ürün ambalajı özenle yapılmış olarak tarafımıza ürün gönderimi kargo, nakliye ve ambar gibi taşıma firmalarıyla ürün gönderimi yapılması ve ürünlerin hasarsız ve orjinalliğinden bir şey kaybetmemiş haliyle tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Bu ürünleri iade nakliye ve kargo ücreti müşteriye aittir. 

 • Mesafeli Satış Sözleşmesi

  MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

  1- TARAFLAR

  1.1- SATICI  
  Ünvanı:Akın Home - Serdar Akın Firması (Aşağıda "PUFHOME" olarak anılacaktır)
  Adresi:Mahmudiye Mh. Ertuğrulgazi Cd. No:46 İneglö/BURSA
  Telefon:+90 542 42 404 42     
  Mersis No:----
  E-Mail:info@pufhome.com

   

  1.2- ALICI  
  Adı / Soyadı / Ünvanı: (Kısaca ‘’Alıcı’’ olarak anılacaktır.)
  Adresi: 
  Telefon: 
  E-Mail: 

   

  2- KONU

  Pufhome’un internet sitesi (www.pufhome.com.)’da “Alıcı” tarafından elektronik ortamda aşağıda 3. maddede özellikleri ve fiyatı belirtilen sözleşme konusu ürünün/ürünlerin satışı ve yurt içinde teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu kanuna dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri uyarınca tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesi bu sözleşmenin konusunu oluşturmaktadır.

  3- SATIŞI YAPILAN ÜRÜNE AİT BİLGİLER

   

  Ürünün Adı: 
  Ödeme Şekli: 
  Teslimat Adresi: 
  Teslim Edilecek Kişi: 
  Teslim Edilecek 2. Kişi: 
  Fatura Adresi: 

  Teslimat , PUFHOME tarafından kargo aracılığı ile ve/veya PUFHOME’Un tayin ettiği Yetkili Servisi aracılığı ile yukarıda belirtilen teslimat adresine sipariş onaylandıktan sonra 30 (Otuz) gün içinde yapılacaktır. Resmi tatiller ve dini/milli bayram günleri bu süreden sayılmaz. Teslimat sırasında Alıcı ürünü muayene ettikten sonra teslim tutanağını imzalayacaktır. Alıcı veya Alıcı adına hareket eden kişi, bu teslim tutanağını imzalamakla, ürünü tam, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığını beyan etmiş olacaktır. Kargo/nakliye ücreti, müşterinin yazmış olduğu adrese göre nakliye firması tarafından belirlenen ücret müşteriye söylenir ve bu nakliye ücreti alıcı müşteriye aittir. Fiyat dahil işbu vaatlerin geçerliliği sipariş tarihinden itibaren 30 gündür.

  4- CAYMA HAKKI

  Alıcı ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde; herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  Alıcı cayma hakkını kullanmak isterse, cayma süresi içerisinde satın alımı yapmış olduğu internet sitesinde iptal iade işlemlerinden, siparişi ile ilgili cayma beyanında bulunmalıdır. Süresi içinde yapılan cayma beyanından sonra firma tarafından yönlendirilen kargo tarafından 10 gün içinde teslim alınır. PUFHOME, cayma bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren en geç 14 (ondört) gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve Alıcı’yı borç altına sokan her türlü belgeyi Alıcı’ya hiçbir masraf yüklemeksizin iade eder. Tüketici, cayma süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullandığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir. Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanlar için cayma hakkı kullanılamayacaktır.

  5- GENEL HÜKÜMLER

  5.1.“Alıcı”, www.pufhome.com internet sitesinde satışı yapılan ürüne ait 3. maddede belirtilen temel özellikleri, tüm vergiler dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda bu hususlara ilişkin gerekli teyidi verdiğini beyan ve kabul eder.

  5.2.“Alıcı” işbu sözleşme konusu ürüne ilişkin teslimatın süresinde ve doğru bir şekilde yapılması için ödeme işlemlerini internet sitesinde verilen bilgilere göre gerçekleştirmesi ve teslimata ilişkin adres ve kişi bilgilerini doğru ve eksiksiz doldurması gerektiğini beyan ve kabul etmiştir.

  5.3.“Alıcı”nin satın aldığı sözleşme konusu ürün/ürünler, ürün bedelinin eksiksiz ödenmiş olması kaydıyla, Alıcı’nın teslimatın yapılmasını istediği adrese sipariş onayından itibaren en geç 30 (otuz) günlük yasal süreyi aşmamak kaydıyla, teslim yapılacak adresteki kişiye teslim edilir.

  5.4.“Alıcı”, teslim edilecek adres ve kişi olarak kendisinden başka bir kişi veya kuruluşu göstermiş ise bu kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden "pufhome" sorumlu tutulamaz.

  5.5.“Alıcı” satın almış olduğu sözleşme konusu ürünü teslim sırasında muayene etmelidir.

  5.6. Pufhome sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

  5.7. Pufhome, hava muhalefeti, genel grev, ulaşımın kesilmesi gibi mücbir sebeplerle ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sözleşme konusu ürünün tesliminin imkansızlaşması sonucu yükümlülüklerini yerine getiremiyorsa, bu durumu “Alıcı”ya bildirmek zorundadır. Bu takdirde Pufhome’un sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan “Alıcı” dilerse mücbir sebebin ortadan kalkmasını bekleyebileceği gibi eşit kalite ve fiyatta başka bir ürünü talep edebilir veya ödemiş olduğu bedelin iadesini isteyebilir. Pufhome, bedel iadesi talep edildiği takdirde bedeli 14 gün içinde Alıcı’ya iade etmekle yükümlüdür.

  5.8. Pufhome internet sitesinde ürünlere ilişkin teknik nedenlerden kaynaklanabilecek hatalardan sorumlu değildir.

  5.9.Bu sözleşmede hüküm olmadığı hallerde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu kanuna dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri uygulanacaktır.

  5.10. Alıcı, şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde Alıcı’nın mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.

  5.11.Kampanyalar kapsamında paket olarak satılan ürünler, kampanya özelinde avantajlı fiyatlarla satıldığından cayma, iade ve iptal hakları ancak paketin tamamı için kullanılabilmektedir.

  6- YÜRÜRLÜK

  İşbu sözleşme taraflar arasında …...... tarihinde akdedilmiştir. “Alıcı” gerek sipariş verilmeden önce internet sitesinde gerekse de sipariş verildikten sonra iş bu sözleşmeyi okuduğunu, içerdiği tüm bilgi ve koşulları kabul ettiğini kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

 • Ödeme Seçenekleri


  Sanal Pos Kredi Kartı İle Güvenli Alışveriş

  Anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartına bağlı değişkenlik gösterir durumda 9 aya varan  taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bankaya göre komisyon vardır. İsterseniz Komisyon ödemeden kart çekimi için Malzeme aldığımız firma posları üzerinden çekim yaptırabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için +90 542 42 404 42 No'lu çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.


  Nakit Ödeme

  Havale ve nakit ödemelerde indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için +90 542 42 404 42 No'lu çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.


  Havale / EFT / PTT

  AkbankSERDAR AKIN

  Hesap No: 0047461

  Şube Kodu: 1076 - SANAYİ ŞUBESİ

  IBAN: TR89 0004 6010 7688 8000 0474 61


  Telefon İle Ödeme / Mail Order

  +90 542 42 404 42 No'lu çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimiz aracılığı ile telefonla kredi kartından ödeme yapabilirsiniz.

  * Mail Order formu doldurarak ödeme yapabilirsiniz.

  * Ödeme gerçekleştikten sonra kart bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmamaktadır.


  Esnek Ödeme

  Ödemelerinizi birden fazla kredi kartı ile ödeyebilir kart limitini etkilemeden istediğiniz miktarı kredi kartından geçebilir kalanı başka kart veya nakit havale ile ödeyebilirsiniz.


  Kapı Önü Tesliminde Ödeme Seçenekleri

  Müşterilerimiz Siparişlerinde %50 ön ödeme yaparak kalan kısmını Ürün hazır olduğunda yapmalıdır. Kapı önü ödeme malesef yoktur. 


  Ön Ödemeli Satış

  Ön ödemeli satışlarımızda satın alınan ürün veya ürünler ödeme bitimine kadar bekletilir ve ödemeler gerçekleştikten sonra istediğiniz tarihte teslim yapılmaktadır. Ödemelerde hiç bir kefil istemeden ödemelerinizi nakit ödeme, kredi kartı ve havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ayrıntılı bilgi almak için:+90 542 42 404 42 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

SİPARİŞİNİZİ GERÇEKTEN İPTAL ETMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

Unutmayın, siparişinizi iptal ettiğinizde, artık üzerinde değişiklik yapamazsınız.

GEÇERSİZ ERİŞİM BİLGİLERİ

Üzgünüz, Verilen E-Posta ve Parola ile eşleşen kullanıcı hesabı yok.Parolanızı hatırlamıyorsanız, Parolanızı mı unuttunuz? bağlantısını kullanınYeni bir kullanıcı hesabı oluşturmak istiyorsanız, HESAP OLUŞTUR düğmesini kullanın

Sipariş tamamlanıyor...

Teşekkür ederiz.